Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 17,50 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Grand Scenic 4 |
| Productiedatum voertuig | Van september 2016 tot maart 2023 |