Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, GT Line, Intens, limited edition Steel
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, GT Line, Intens, limited edition Steel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 16,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Clio 4 Break |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2013 tot december 2019 |