Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Nee
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,1 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Arkana inclusief RS-Line & Hybride |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2020 |