- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Met reservewiel op de achterklep
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Met reservewiel op de achterklep |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding, of bestel een bumperklep bij Porsche (ref. COD.95550508700) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 34 kg |
| Geschikt voertuig | Porsche Cayenne zonder reservewiel op de achterklep |
| Productiedatum voertuig | Van december 2002 tot april 2010 |
| Installatietijd | 3 uur |
Information complémentaire :
Un absorbeur de chocs pour pare-chocs est à commander chez Porsche (réf. 7L5807252R pour les Cayenne de 2002 à 2007 ou réf. 7L0807252AD pour ceux de 2007 à 2010).
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen