Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Porsche Panamera Hybride, plug-in hybride en modellen met luchtvering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Porsche Panamera Hybride, plug-in hybride en modellen met luchtvering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18.50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Porsche Panamera |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2017 tot november 2023 |