Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2400 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Porsche Macan |
| Productiedatum voertuig | Van april 2014 tot januari 2024 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs prédécoupé peut être commandé chez Porsche.