Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1450 kg |
| Kogeldruk | 74 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot Rifter Lang (4753 mm) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2018 |
Information complémentaire :
Les portes arrière du véhicule ne pourront plus être ouvertes lorsque la remorque / caravane sera attelée.