Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot Expert III; controleer bij een model met elektrische aandrijving of het voertuig goedgekeurd is om te trekken |
| Productiedatum voertuig | 5/16- |