Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen met luchtvering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | modellen met luchtvering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 130 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Expert |
| Productiedatum voertuig | 3/07-04/16 |