| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,57 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Peugeot Expert Bestelwagen inclusief voertuigen met niveauregeling |
| Productiedatum voertuig | 3/07-04/16 |