| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 16,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot Expe |
| Productiedatum voertuig | 1/95-02/07 |