Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride, GT, GT-Line, voertuigen met dubbele uitlaat (één links en één rechts)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Hybride, GT, GT-Line, voertuigen met dubbele uitlaat (één links en één rechts) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2060 kg |
| Kogeldruk | 82 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 29,95 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 508 Berline fase 2 |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2014 tot augustus 2018 |