Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, 2.2L HDI, RXH, dubbele uitlaat (aan beide zijden)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, 2.2L HDI, RXH, dubbele uitlaat (aan beide zijden) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,66 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 508 SW inclusief GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2011 tot augustus 2018 |