Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride, GT, GT-Line, voertuigen met dubbele uitlaat (één links en één rechts)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Hybride, GT, GT-Line, voertuigen met dubbele uitlaat (één links en één rechts) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2060 kg |
| Kogeldruk | 82 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 29,95 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 508 Berline fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2011 tot mei 2014 |