Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 65 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 19,53 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Peugeot Partner 2 Bestelwagen Lang (4m63) |
| Productiedatum voertuig | 10/08-06/18 |
Information complémentaire :
La rotule d’attelage sera à déboulonner après utilisation (il est possible qu’elle soit détectée par les radars de recul du véhicule).