Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Thermische modellen (Benzine)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Thermische modellen (Benzine) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1270 kg |
| Kogeldruk | 95 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,7 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 3008 Hybride alleen |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2019 tot oktober 2023 |