Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen CNG, GPL, 1.6 cdti en voertuigen met flexflix fietsendrager systeem
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen CNG, GPL, 1.6 cdti en voertuigen met flexflix fietsendrager systeem |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,44 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Zafira Tourer |
| Productiedatum voertuig | 1/12- |