Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- OPC, GSi, voertuigen uitgerust met Flex-Fix (fietsendrager)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | OPC, GSi, voertuigen uitgerust met Flex-Fix (fietsendrager) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Corsa D Hatchback (3 en 5 deurs) |
| Productiedatum voertuig | In geval van een 1.3 CDTi EcoFlex motor, controleer of het voertuig goedgekeurd is om te trekken |