Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- OPC, LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | OPC, LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals inklapbaar onder de bumper |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20,56 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Astra G Break |
| Productiedatum voertuig | Van maart 1998 tot september 2004 |