Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Niet-elektrisch model
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Niet-elektrisch model |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg (het voertuig is niet goedgekeurd om te trekken) |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,30 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Mokka-e alleen voor fietsendragers |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2020 |