Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- OPC-Line, Flex-Fix fietsendrager systeem
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | OPC-Line, Flex-Fix fietsendrager systeem |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1625 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,43 kg |
| Geschikt voertuig | Opel Mokka inclusief LPG |
| Productiedatum voertuig | Van november 2012 tot augustus 2016 |