Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GSI, SRI, OPC-Line, Country Tourer modellen en met handsfree kofferbak opening (voetsensor)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | GSI, SRI, OPC-Line, Country Tourer modellen en met handsfree kofferbak opening (voetsensor) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 134 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23.01 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Insigna Sports Tourer |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2017 |
Information complémentaire :
Si le véhicule est équipé de l'option "ouverture du hayon mains libres", le capteur du véhicule sera à remplacer (réf. 39 096 120 & 23 355 895 à commander chez Opel)