Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GSI, OPC-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | GSI, OPC-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2334 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Insignia Sports Tourer |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2017 |
Information complémentaire :
Si le véhicule est équipé de l'option ouverture du hayon mains libres, le capteur devra être remplacé (références Opel : 39 096 120 & 23 355 895).