Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- OPC, OPC-Line, GSi, CNG, voertuigen met een in de bumper geïntegreerde fietsendrager (FlexFix-systeem)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | OPC, OPC-Line, GSi, CNG, voertuigen met een in de bumper geïntegreerde fietsendrager (FlexFix-systeem) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1430 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Corsa E Hatchback (3 en 5 deuren) |
| Productiedatum voertuig | Van december 2014 tot juni 2019 |