Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- OPC, OPC-Line, GSI, voertuigen met geïntegreerd fietsendragesysteem af fabriek
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | OPC, OPC-Line, GSI, voertuigen met geïntegreerd fietsendragesysteem af fabriek |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,80 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Corsa E 3/5-deurs |
| Productiedatum voertuig | Van december 2014 tot juni 2019 |