Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- NT400 met GVW hoger dan 3.5T
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | NT400 met GVW hoger dan 3.5T |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 160 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20,10 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Nissan NT400 Platform |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2014 |
Information complémentaire :
Le perçage du châssis est à prévoir sur certains modèles.