- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Qashqai met AdBlue-tank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Fort de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique et partie électrique).
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Qashqai met AdBlue-tank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 24,30 kg |
| Geschikt voertuig | Nissan Qashqai II Fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2014 tot september 2018 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Ja, automatisch |
| Montagetijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Nissan Qashqai II phase 1 |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van Februari 2014 tot September 2018 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Si le Qashqai a un numéro de châssis (champ E de la carte grise) supérieur à SJNFFAJ11U2622270, ce faisceau ne sera pas compatible (optez pour la réf. EJ737569).