Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3300 kg |
| Kogeldruk | 180 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 29,39 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi Pajero 3-deurs |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2007 |