Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2 aangedreven wielen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 2 aangedreven wielen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 13.5 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi L200 4x4 |
| Productiedatum voertuig | Van september 1996 tot maart 2006 |