Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi Eclipse Cross 2 en 4 wielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | van oktober 2017 tot januari 2021 |