Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Countryman met originele fietsendrager, Cooper S, Cooper SD, John Cooper Works
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Countryman met originele fietsendrager, Cooper S, Cooper SD, John Cooper Works |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mini R60 Countryman vierwielaandrijving (All4) |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2010 tot mei 2014 |