Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- John Cooper Works, Hybride, All4 Line Exterieur
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | John Cooper Works, Hybride, All4 Line Exterieur |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2025 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mini Countryman F60 inclusief 4x4 en Cooper S |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2016 |