Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- X-Clusive
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | X-Clusive |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2513 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,75 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes Viano W639 |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2004 tot april 2014 |