Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sprinter voorwielaandrijving, Sprinter zonder treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Sprinter voorwielaandrijving, Sprinter zonder treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 25,64 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes Sprinter Bestelwagen Achterwielaandrijving met treeplank |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2018 |
Informations complémentaires :
• Le marchepied du véhicule doit être remplacé par un marchepied modifié pour le montage de l'attelage. Ce marchepied est disponible dans les accessoires.
• En cas de motorisation électrique, veuillez vérifier si le véhicule est bien homologué à tracter.