Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Maybach, AMG-motor, Hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Maybach, AMG-motor, Hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 29 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes S-Klasse W222 inclusief AMG-pakket |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2014 tot september 2020 |