Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-pakket, AMG-motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG-pakket, AMG-motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,87 kg |
| Installatietijd | 3 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes S-Klasse W220 |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1999 tot september 2005 |