Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 83 x 56 mm |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding (op een intern deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 11,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes M-Klasse (W163) zonder reservewiel op de achterdeur |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1998 tot juli 2005 |