Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-pakket, AMG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG-pakket, AMG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,40 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes GLA (X156) |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2014 tot januari 2020 |