Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Aerodynamisch pakket
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Aerodynamisch pakket |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes GLA type H247 inclusief AMG en Hybride |
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2020 |