Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-motorisering en voertuig met niveauregeling
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Reconnue mondialement, Brink est une des marques leader sur le marché de l’attelage. Pratiques et faciles à monter, les produits Brink sont fabriqués en France et aux Pays-Bas pour garantir un haut niveau de qualité.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | AMG-motorisering en voertuig met niveauregeling |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing (aan de achterzijde) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 22 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Break uitsluitend voor AMG Pack |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2011 |
Information complémentaire :
Sur les véhicules Blue Efficiency ou Blue Tec, veuillez vérifier que le véhicule est autorisé à tracter.