Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride, AMG, Plug-in Hybrid, voertuig met niveauregeling
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Hybride, AMG, Plug-in Hybrid, voertuig met niveauregeling |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnede, zichtbare uitsnede op AMG-pakket |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Sedan (W205) inclusief AMG-pakket |
| Productiedatum voertuig | Van april 2014 tot februari 2021 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs peut être commandé chez Mercedes.