Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-modellen, AMG-pakket, Urban-Line en Style-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG-modellen, AMG-pakket, Urban-Line en Style-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Afhankelijk van de bumper van het model, is een uitsnede mogelijk. |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,90 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes A-Klasse (W176) |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2015 tot april 2018 |