Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1970 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding niet zichtbaar onder de bumper (of zichtbaar bij AMG-pakket) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,98 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes A-Klasse inclusief AMG-pakket |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2018 |
Information complémentaire :
Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule).