Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG, Blue Efficiency C180 en C200CDI
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG, Blue Efficiency C180 en C200CDI |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 95 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Coupé (C205) alleen AMG-Line pakket |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2016 tot april 2023 |