Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen met niveauregeling
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen met niveauregeling |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding vereist |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 32,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Lexus RX 350/450 H |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2009 tot december 2015 |