- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding nodig |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,40 kg |
| Geschikt voertuig | Land Rover Freelander 2 (type LF) |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2006 tot november 2014 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-100803
Trekhaak Land Rover Freelander (10/06-11/14) Horizontaal afneembare kogel zonder gereedschap