Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 7-zits modellen, met reservewiel onder het chassis, Dynamic Pack
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 7-zits modellen, met reservewiel onder het chassis, Dynamic Pack |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 175 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 25,60 kg |
| Geschikt voertuig | Land Rover Discovery Sport 5-zits inclusief AdBlue en 4-wielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2015 tot juli 2019 |