Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 10e positie in VIN-nummer letter K
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 10e positie in VIN-nummer letter K |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,40 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Kia Sportage inclusief AD-BLUE en Mild Hybrid |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2018 tot oktober 2021 |