Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 15,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Kia Sportage |
| Productiedatum voertuig | Van september 2010 tot januari 2016 |
Information complémentaire :
Pour cet article soit compatible, le numéro de chassis (champ E de la carte grise) doit commencer par U5Y...