Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 52 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia Soul |
| Productiedatum voertuig | Trekhaakkogel moet na gebruik worden verwijderd (risico op interferentie met kentekenplaat en/of mistlamp) |